Novi proizvodi
HIDRAULIČNI CILINDAR MONO 70/60-800
| TEHNIČKI PODACI | |
| Povrat ili zamjena: | 14 dana |
| Jamstvo: | 2 godine |
| Maks. tlak: | 250 bar |
| Maks. brzina: | 0,5 m/s |
| Sila proširenja cilindra (250 bar): | 7,07 ton |
| Sila proširenja cilindra (180 bar): | 5,09 ton |
| Unutarnji promjer klipa: | 70 mm |
| Promjer klipnjače: | 60 mm |
| Hod hidrauličkog cilindra: | 800 mm |
| Težina: | 28,1 kg |
DIMENZIJE

| Šifra | HIDRAULIČKI CILINDAR MONO | D (hod cilindra) | E |
| mm | |||
| 14457 | 70/60-100 | 100 | 260 → 360 |
| 14458 | 70/60-150 | 150 | 310 → 460 |
| 14459 | 70/60-200 | 200 | 360 → 560 |
| 14460 | 70/60-250 | 250 | 410 → 660 |
| 14461 | 70/60-300 | 300 | 460 → 760 |
| 14462 | 70/60-350 | 350 | 510 → 860 |
| 14463 | 70/60-400 | 400 | 560 → 960 |
| 14464 | 70/60-450 | 450 | 610 → 1060 |
| 14465 | 70/60-500 | 500 | 660 → 1160 |
| 14466 | 70/60-550 | 550 | 710 → 1260 |
| 14467 | 70/60-600 | 600 | 760 → 1360 |
| 14468 | 70/60-700 | 700 | 860 → 1560 |
| 14469 | 70/60-800 | 800 | 960 → 1760 |
| 14470 | 70/60-900 | 900 | 1060 → 1960 |
| 14471 | 70/60-1000 | 1000 | 1160 → 2160 |
Hidraulički cilindri MONO
Hidraulički cilindar pretvara hidrauličku energiju u linearnu silu i rezultatni pokret. Rade na principu Pascalovog zakona i koriste silu koja nastaje pritiskom zatvorene tekućine - ulja. Kada se hidraulična tekućina pumpa na jednu stranu cilindra, gura klip, stvarajući linearnu pokretljivost.
Naši MONO hidraulički cilindri predstavljaju pouzdanu snagu u jednom smjeru.
Jednostruko djelujući hidraulički cilindri dizajnirani su za pouzdano i kontrolirano djelovanje u jednom smjeru – idealni za podizanje, pritiskanje, naginjanje ili stezanje, gdje gravitacija ili vanjska sila vraćaju klipnju natrag u početni položaj.
Ključne značajke:
- Jednostavna i robusna konstrukcija
- Automatski povrat koristeći vanjsku silu ili gravitaciju
- Niski troškovi održavanja i dugi vijek trajanja
- Dostupni u različitim duljinama hoda te promjerima klipa ili klipnjače
Jednostruko djelujući hidraulički cilindri koriste se u različitim industrijama, uključujući poljoprivredu, strojogradnju, građevinarstvo, brodogradnju, energetiku, prehrambenu industriju i automobilsku industriju.





