Нови артикули
ХИДРАВЛИЧНА ПОМПА АСЕМБЛИ ГР.1 + ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МОТОР 24V 2.5KW = 2.5CC - 6.6ЛИТ
Код:
11762
OEM:
9990000024773
Данъчна ставка
22 %
Цена без ДДС:
184,43 EUR
Цена с ДДС:
225,00 EUR
Ref:
5
| Технически данни | |
| Доставчик: | Турция |
| Мощност на двигателя: | 2.5 kW |
| Дебит на помпата: | 2.5 cc |
| Дебит на агрегата: | 6.6 l/min |
| Макс. налягане: | 190 bar |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Скорост: | 2650 rpm |
| Тегло на продукта: | 8 kg |
| Напрежение: | 24 V |
Описание:
Хидравличният агрегат служи като задвижване в хидравличната верига. Предназначен за различни приложения като самосвални ремаркета.








