Нови артикули
ХИДРАВЛИЧНА ПОМПА АСЕМБЛИ ГР.1 + ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МОТОР 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LИТ
Код:
11761
OEM:
9990000024766
Данъчна ставка
22 %
Цена без ДДС:
179,51 EUR
Цена с ДДС:
219,00 EUR
Ref:
16
| Технически данни | |
| Доставчик: | Турция |
| Мощност на двигателя: | 1.6 kW |
| Дебит на помпата: | 2.5 cc |
| Дебит на агрегата: | 6.6 l/min |
| Макс. налягане: | 120 bar |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Обороти: | 2650 rpm |
| Тегло на продукта: | 8 kg |
| Напрежение: | 12 V |
Описание:
Хидравличният агрегат служи като задвижване в хидравлична система. Подходящ за различни приложения като нископодови ремаркета.








