Нови артикули
ЗАМЯНА НА МОТОР ЗА ХИДРАВЛИЧЕН POWER-PACK 230V 0.75kW
Код:
100263
OEM:
9990000038176
Данъчна ставка
22 %
Цена без ДДС:
225,41 EUR
Цена с ДДС:
275,00 EUR
Ref:
4
| Технически данни | |
| Доставчик: | Турция |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Скорост: | 1420 об./мин |
| Електрически ток: | 4.7 A |
| Напрежение: | 230 V |
| Тегло на продукта: | 11 kg |
| IP защита: | 55 |
| Мощност: | 0.75 kW |
Описание
Резервен електромотор за хидравличен агрегат, който осигурява надеждно задвижване на хидравличната система. Здрава конструкция, лесен монтаж и дълъг експлоатационен живот го правят подходящ за работилници, земеделие и индустрия.








