Нови артикули
ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО 30/25-300
| ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ | |
| Връщане или замяна: | 14 дни |
| Гаранция: | 2 години |
| Макс. налягане: | 250 бара |
| Макс. скорост: | 0,5 м/с |
| Сила на разширение на цилиндъра (250 бара): | 1,25 тона |
| Сила на разширение на цилиндъра (180 бара): | 0,9 тона |
| Вътрешен диаметър на буталото: | 30 мм |
| Диаметър на буталния прът: | 25 мм |
| Ход на хидравличния цилиндър: | 300 мм |
| Тегло: | 3,2 кг |
РАЗМЕРИ

| Код | ХИДРАВЛИЧЕН ЦИЛИНДЪР МОНО | D (ход на цилиндъра) | E |
| мм | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Хидравлични цилиндри МОНО
Хидравличният цилиндър преобразува хидравличната енергия в линейна сила и съответното движение. Те работят на базата на закона на Паскал и използват силата, генерирана от налягането на заключена течност - масло. Когато хидравличната течност се изпомпва към едната страна на цилиндъра, тя избутва буталото, създавайки линейно движение.
Нашите хидравлични цилиндри МОНО представляват надеждна мощност в една посока.
Еднопосочните хидравлични цилиндри са проектирани да осигуряват надеждна и контролирана сила в една посока – идеални за вдигане, пресоване, накланяне или зажимане, където гравитацията или външна сила връщат пръта в първоначалната му позиция.
Основни характеристики:
- Проста и здрава конструкция
- Автоматично прибиране с помощта на външна сила или гравитация
- Ниски разходи за поддръжка и дълъг експлоатационен живот
- Налично с различни дължини на хода и диаметри на буталото или пръта
Еднопосочните хидравлични цилиндри се използват в различни индустрии, включително земеделие, машиностроене, строителство, корабостроене, енергетика, хранително-вкусовата промишленост и автомобилостроене.





